wtorek, 26 czerwca 2012

Witam

Hej!
Witam was gorąco na blogu poświęconym Jamesowi Potterowi-ojcu Harrego. Nie będzie to jednak tradycyjny blog jakie są wszędzie, czyli miłość Lili i Jamesa, ale przede wszystkim o przyjaźni, bo to ona jest kluczem do wszechświata.
Według książki James i Lili zaczęli ze sobą chodzić dopiero w 5 klasie, a ja zaczynam od 1, więc zdarzy się jeszcze sporo rzeczy zanim ta para będzie razem. 
Blog będzie prowadzony wspólnie z moim przyjacielem, który jest już trochę znany, a mianowicie Jazz'em183. 
Zgodził mi się pomóc i wesprzeć w trudnych chwilach, zatem notki będą przez nas dodawane na przemian.
Pozdrawiam was gorąco i liczę, że zaczniecie czytać
Al Excenair

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz